Edward sa ,,narodil"v roku 1997 ako myšlienka a nápad jednej mamy so štyrmi deťmi. Rástol pomaly ale zato velmi urputne sa držal na svete. Za jeho vznikom je neskutočná snaha a sila jednej mamy, ktorá sa snažila priniesť ĺuďom niečo originálne a užitočné keď zozbierala okolo 2000 typov nožníc z rôznych častí sveta a silou mamy uživiť  sama svoje 4 deti.

Edward Clasic

Edward Clasic a Edward  KN sú najoblúbenejšie nožnice našich zákazníkov. Dlhé roky verne slúžia v záhradách a  prinášajú radosť pri strihaní vďaka prevodu ktorý výrazne šetrí silu.Čistý ĺahký rez je zárukov správneho strihania.
Kvalitné ostrie zabezpečuje dlhodobé používanie nožníc.

Do E-shopu

Edward široká ponuka

Edward ponúka nožnice do všetkých odvetví:
Manikúra, Pedikúra, Krajčírstvo, Kaderníctvo, Záhrada, Domácnosť, Chirurgia, Veterina

Profesionálne kosenie

Kosenie v záhrade je potrebnou a obľúbenou činnosťou,ktorá vyžaduje kvalitné a bezproblémové náradie.Edward ponúka profesionálne hlavy na kosenie a silóny vo výnimočnej kvalite,ktorá umožňuje bezproblémovú prácu v záhrade a okolí domu.Kosenie v záhrade s EDWARDOM sa tak stáva činnosťou na vysokej úrovni.

Do E-shopu

Pedikérske kliešte

Edward ponúka kvalitné kliešte na pedikúru na profesionálne aj domáce použitie.Nájdete u nás kliešte na pedikúru aj kliešte na manikúru,na rôzne typy nechtov.Starostlivosť o nechty je dôležitou súčasťou nášho zdravia.

Radi Vám poradíme.

Do E-shopu